BMW ROADSHOW 2020

BMW roadshow 2020

Tohtoročná motocyklová sezóna už odštartovala a aj tento rok Vám chceme ponúknuť nefalšovanú radosť z jazdy na dvoch kolesách. V mene tímu BMW Motorrad Motoshop Žubor Banská Bystrica by sme Vás preto radi pozvali na jedinečnú akciu s názvom Roadshow BMW Motorrad Slovensko 2020 – kamión plný motocyklov.

Ak premýšľate nad kúpou novej motorky, alebo si chcete vyskúšať nové modely BMW, neváhajte a príďte k nám. Kamión s motorkami bude pristavený pred našou predajňou v sobotu 4. júla a v nedeľu 5. júla 2020. Okrem testovacích jázd sme si pre Vás pripravili

  • množstvo oblečenia, príslušenstva a doplnkov
  • QUEEN BARBER servis počas celej akcie –   okrem perfektných jázd a kamiónu plného najnovších modelov budete aj vynikajúco ostrihaní, oddýchnutí, spokojní a zabavení vďaka skvelým barberom z QUEEN BARBER, ktorí vám budú po celý čas k dispozícii
  • občerstvenie nesmie chýbať

Radi Vás uvidíme v areáli spoločnosti Motoshop Žubor, Kostiviarska cesta 10, Banská Bystrica. Začiatok testovacích jázd je o 9:00. Je však potrebné byť na mieste podujatia min. 40 minút pred plánovanou jazdou. Predbežné ukončenie jázd je v sobotu o 16:30 a v nedeľu o 15:30.

Ako sa registrovať?

Jednotlivé testovacie motocykle sú na výber po kliknutí na registračný formulár. Tento formulár nájdete taktiež na adrese bmwmotorradroadshow.sk Počet testovacích motocyklov je obmedzený preto Vás prosíme o čo najskoršiu registráciu. Bez tejto online registrácie nie je možná Vaša plnohodnotná účasť na podujatí.

V prípade otázok sa prosím obráťte na e-mailovú adresu roadshowbmw@miraclesro.sk alebo na tel.čísle +421 917 800 803

Tešíme sa na Vás.

 

Všetky potrebné informácie vám poskytne aj náš tím BMW Motorrad Banská Bystrica

+421 918 322 451

tomas.zachar@motoshopzubor.sk

 

bmw road show

Nenašli ste, čo práve hľadáte?

Pomôžeme vám. Vyberte si čokoľvek zo stránok nášho importéra, pošlite info na náš mail predajna@bmw.sk a o všetko ostatné sa postárame.

Prejsť na stránku importéra