Ako nám bolo na Spoznaj Nové BMW R1250GS

V BMW Motorrad sa tešíme príchodu novej generácie boxer motora R 1250 cm3 s variabilným časovaním ShiftCam. Na Slovensko a k nám do Motoshopu prišla ako prvá  R 1250 GS HP. Do krabice s GS-kou nám Mníchov pribalil aj slnečné počasie a my sme si stihli novinku  vyskúšať na vlastnej koži. Samozrejme internet je plný informácií , fotiek, textov a videií, no my sme sa rozhodli podeliť sa o prichádzajúcu novinku  R 1250 GS, naše pocity z novej generácie boxer motora  a taktiež o pozitívne zmeny od BMW Motorrad pre nasledujúcu sezónu osobne na dosah hovoreného slova v  prostredí štýlovej nadstavby BMW Motorrad Motoshop Žubor. Veľmi nás tešilo zaplnené parkovisko, ktoré bolo predzvesťou plodného večera.

Príjemný piatkový večer sme odštartovali predstavením predajného tímu a predstavením nového člena  na čerstvej pozícii Product Genius. Ďalším bodom programu bolo zoznámenie sa s novým R 1250 GS, novými farbami , novinkami vo výrobe, špeciálnymi doplnkami , novými zárukami či v neposlednom rade doplnením servisných služieb a balíkov BMW Motorrad. Pridali sme taktiež naše prvotné dojmy a pocity z jazdy na novej GS-ke.

Po krátkej prestávke si už zobral slovo náš hosť a odchovanec Motoshopu Žubor Martin Alušík , ktorý nás svojimi fotkami a rozprávaním posadil na sedadlo svojho stroja a my sme za štyri hodiny prešli 15.000km a priblížil nám 5 týždňov plných zážitkov, dobrodružstiev, skúšok kvality mysle, tela, techniky, technológií a materiálov. Touto cestou sa mu za tento zážitok chceme poďakovať a už sa tešíme na jeho ďalšiu cestu, príbeh , ktorého súčasťou sa môžeme stať či už osobne , alebo opäť pri jeho rozprávaní na ďalšom spoločnom stretnutí.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za ich čas i prítomnosť a my veríme, že sa budeme aj naďalej stretávať v rovnakej atmosfére, či už u nás v priestoroch BMW Motorrad Motoshop Žubor alebo na cestách v sedadle našich motocyklov.

Tím BMW Motorrad

Motoshop Žubor

FOTO: 

Nenašli ste, čo práve hľadáte?

Pomôžeme vám. Vyberte si čokoľvek zo stránok nášho importéra, pošlite info na náš mail predajna@bmw.sk a o všetko ostatné sa postárame.

Prejsť na stránku importéra