Novinky EICMA – F750GS /F850GS

Dvojičky z dielne BMW sú inovované po všetkých stránkach. V motore nezostal kameň na kameni. Nový radový dvojvalec  s „rozhádzanou kľukou“ (kľuka posunutá o 90 stupňov a časovanie zapaľovania o 270) má Dvojičky z dielne BMW sú inovované po všetkých stránkach. V motore nezostal kameň na kameni. krásny „véčkový“ zvuk, silnejší spodok a celkovo vyšší výkon a točivý moment. (F 750 GS: 77 koní, 83 Nm, F 850 GS: 95 koní, 92 Nm). Šesťstupňová prevodovka dostala v sérií antihopping, a môže byť voliteľne vybavená asistentom radenia PRO. (umožňuje radiť nadol aj nahor bez použitia spojky)

 

Tak isto je úplne nový aj rám. Pruženie môže byť kompletne elektronické. (volitelná ESA). Nové GS dostali bezdušové pneumatiky.

Dizajn je jemnejší, vďaka presunu nádrže spod zadného sedadla na klasické miesto sa zadná časť odľahčila. Motorka celkovo pôsobí vzdušnejšie a obratnejšie. Oba modely Môžu byť na želanie vybavené TFT dislejom Connectivity, ktorý sa dokáže spárovať s navigáciou, interkomom aj Vašim smart fónom. Novinkou v tejto triede je systém volania pomoci v problematickej situácií.

Nenašli ste, čo práve hľadáte?

Pomôžeme vám. Vyberte si čokoľvek zo stránok nášho importéra, pošlite info na náš mail predajna@bmw.sk a o všetko ostatné sa postárame.

Prejsť na stránku importéra