Wunderlich – doplnky pre Vaše BMW

Wunderlich – vysokokvalitné príslušenstvo a špecializované doplnky pre Vaše BMW

História firmy za začala písať už v roku 1985, kedy si začal Erich Wunderlich, zakladateľ firmy, upravovať svoj vlastný motocykel. Jeho modifikácie si našli rýchlo množstvo priaznivcov a firma sa začala rozrastať.

Aktuálne zamestnáva 50 zamestnancov, samozrejme všetko väčšinou jazdci, ktorí okrem testovania nových výrobkov v dennej prevádzke prinášajú množstvo inovácií na základe vlastných skúseností.

V ponuke Wunderlich na stránke www.wunderlich.de nájdete v ponuke 3000 položiek, ktoré sú pred uvedením do predaja testované v ťažkých podmienkach pretekov BMW Power Cup Heroes Legend, Rallye Agadir, Rallye Katar, na legendárnom Erzbergrodeo v Rakúsku ale aj na vlastných zájazdoch v afrických púští a za polárnym kruhom.

Online katalóg BMW: <a href="http://www.download.wunderlich prozac antidepressant.de/Blaetterkatalog/Hauptkatalog_2013-2014/blaetterkatalog/“ onclick=“__gaTracker(‚send‘, ‚event‘, ‚outbound-article‘, ‚http://www.download.wunderlich.de/Blaetterkatalog/Hauptkatalog_2013-2014/blaetterkatalog/‘, ‚Wunderlich katalóg 2013/2014‘);“ target=“_blank“>Wunderlich katalóg 2013/2014

wunderlich-GS

Nenašli ste, čo práve hľadáte?

Pomôžeme vám. Vyberte si čokoľvek zo stránok nášho importéra, pošlite info na náš mail predajna@bmw.sk a o všetko ostatné sa postárame.

Prejsť na stránku importéra